Statinio techninės priežiūros naudos, reikalavimai ir tipai

Mes teikiame išsamias techninės priežiūros paslaugas, kurios suteikia klientams daugybę naudos:

  1. Užsakovo žinios apie statinio būklę. Atlikus techninę priežiūrą, užsakovas visada žinos apie visus pastato aspektus. Tai leis identifikuoti galimas problemas ir poreikį atlikti remonto darbus
  2. Atitikimas teisiniams reglamentams. Techninė priežiūra yra būtina siekiant atitikti teisinius reglamentus.
  3. Draudimo galiojimas. Statinio techninės priežiūros dokumentacija yra privaloma įvykus draudiminiam įvykiui

Statinio techninių apžiūrų tipai:

  1. Nuolatinės statinio apžiūros. Mūsų komanda gali užtikrinti nuolatinę priežiūrą, kuri apima reguliarų pastato stebėjimą, būklės vertinimą ir supildomą dokumentaciją. Ši paslauga suteikia klientui pastovią informaciją apie pastato būklės pokyčius ir galimas problemas. Nuolatinius stebėjimus privaloma atlikti ne rečiau kaip kartą per mėnesį.
  2. Kasmetinė statinio apžiūra. Atliekama po žiemos sezono. Mes teikiame detalias ir išsamias kasmetines techninės priežiūros paslaugas, kurios apima visapusišką pastato įvertinimą. Po apžiūros supildomas apžiūros aktas, kuriame nurodyti defektai ir rekomendacijos, kaip defektus pašalinti.
  3. Neeilinė statinio apžiūra. Atliekamos po statinio konstrukcijų griūties, stichinių nelaimių ar kitų reiškinių, sukėlusių pavojingas konstrukcijų deformacijas.

Atitikimas reglamentams ir ekonomiškai pagrįsti sprendimai

Dirbame vadovaujantis STR 1.07.03:2017 ,,Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka”. Atliekame nuolatines bei metines apžiūras, kurių metu supildome bei pateikiame statinio apžiūros aktą, supildysime žurnalą, atstovausime kliento poreikius.

Be to, visada ieškome ekonomiškai efektyviausių būdų atlikti priežiūrą, kad mūsų klientai gautų aukščiausią vertę už savo investicijas.

Integruoti statybos darbai ir defektų šalinimas

Atlikus statinio techninę priežiūrą, mes ne tik pateiksime išsamų statinio priežiūros aktą, bet ir, esant kliento pageidavimui, galime pasiūlyti mūsų statybos darbų specialistų paslaugas defektams šalinti. Tai reiškia, kad galime pasiūlyti visapusišką sprendimą – nuo techninės būklės įvertinimo iki praktinių darbų atlikimo. Mūsų tikslas – ne tik nustatyti galimas problemas, bet ir efektyviai jas išspręsti, suteikiant klientui ramybę ir užtikrintumą dėl savo turto būklės.

Susisiekite su mumis dėl statinio techninės priežiūros

Mūsų komanda čia, kad padėtų Jums išlaikyti ir pagerinti Jūsų statinio būklę, užtikrinant, kad visi darbai būtų atlikti atsakingai, laikantis aukščiausių standartų. Kviečiame susiekti su mumis, kad galėtume aptarti, kaip mūsų paslaugos gali atitikti Jūsų poreikius ir padėti išveengti galimų ateities problemų.

El. paštas: evaldas@jaukusbustas.com

Tel. nr: +370 650 71 646